Florystyka – Florystka Alicja Sinicka

Florystyka to dziedzina sztuki, która zajmuje się dekorowaniem przestrzeni życiowej człowieka kwiatami i roślinami. Można powiedzieć, że florystyka to sztuka użytkowa, ponieważ jej celem jest poprawa jakości życia człowieka. Alicja Sinicka jest florystką, która od wielu lat zajmuje się tą dziedziną sztuki. Jest ona absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł magistra sztuk pięknych. Obecnie pracuje jako freelancerka i prowadzi własną działalność gospodarczą.

Jej prace można obejrzeć na stronie internetowej alicjasinicka.com oraz na jej profilach społecznościowych. Alicja Sinicka jest osobą bardzo kreatywną i łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. Jest również otwarta na nowe wyzwania i chętnie podejmuje się nowych projektów.

Florystki (www.taniaksiazka.pl) z firmy Alicja Sinicka potrafią stworzyć niepowtarzalne aranżacje, które podkreślają urodę przestrzeni i dodają jej charakteru.

Najlepsza w Polsce!

Florystyka to dziedzina sztuki, która zajmuje się dekorowaniem przestrzeni za pomocą roślin. Alicja Sinicka to jedna z najlepszych florystek w Polsce. Jej prace charakteryzuje precyzja, finezja i wyjątkowa estetyka. Alicja potrafi stworzyć unikatowe aranżacje, które podkreślają urodę każdego wnętrza.

Florystyka: Alicja Sinicka – pionierka w swoim fachu!

Alicja Sinicka to pionierka w swoim fachu! Jako jedna z pierwszych florystów w Polsce, zaczęła świadczyć profesjonalne usługi florystyczne na najwyższym poziomie. Dzięki swojej pasji i wiedzy, stała się jedną z najbardziej cenionych florystek w kraju. Swoją pracę traktuje jako sztukę, dlatego każde zlecenie wykonuje z pełnym zaangażowaniem i starannością. Dzięki temu jej klienci mogą cieszyć się pięknymi i trwałymi kompozycjami kwiatowymi.

Mistrzyni kwiatów!

Alicja Sinicka to mistrzyni kwiatów! Jest właścicielką i dyrektorem kreatywnym jednego z najbardziej prestiżowych salonów florystycznych w Polsce. Jej prace otrzymały wiele nagród i wyróżnień, a ona sama jest często nazywana “kwiatową artystką”. Alicja ma ponad 20 lat doświadczenia w branży florystycznej i jest uznana za jedną z najlepszych florystek w kraju. Jej prace można obejrzeć na stronie internetowej salonu oraz na jej blogu.

About the Author

You may also like these